Атырау, 19 февраля 01:00
Утром ясно-5, днём -1
Курсы Нацбанка: $ 319.42  € 400.04  P 5.66

Телепрограмма

Указано время Атырау
"QAZAQSTAN"
"QAZAQSTAN"

05:00
Әнұран.

05:05
Қазақстан эстрада жұлдыздарының концерті.

06:00
"ТАҢШОЛПАН".

09:00
"HIT QAZAQSTAN".

09:50
"Апта".

10:55
"Күмбір де күмбір тербетіп".

11:00
"Саған сенемін". Т/с

12:00
АҚПАРАТ.

12:15
ОЛИМПИАДА-2018. "ПХЕНЧХАН ТӨРІНДЕ".

12:30
"Махаббат өткелі". Т/с

13:20
"Ана". Т/с

14:10
"БАҚЫТТЫ ӘЙЕЛ".

15:50
ОЛИМПИАДА-2018. КОНЬКИ ЖАРЫС

18:05
"МАХАББАТ ӨТКЕЛІ". Т/с

19:00
АҚПАРАТ.

19:30
БАСТЫ ТАҚЫРЫП.

19:50
"ҚАРЕКЕТ".

20:45
"САҒАН СЕНЕМІН". Т/с

21:35
"АНА". Т/с

22:30
ДАБЫЛ.

22:35
"ОЛИМПИАДА-2018". Күнделік.

22:50
ОЛИМПИАДА-2018. БОБСЛЕЙ
Хабар
Хабар

00:30
Т/с "Ұшқыштар".

01:30
"Әсем әуен".

06:02
Пхёнчхан -2018. Фристайл. Женщины.

07:25
"Көрімдік".

08:00
Новости.

08:10
М/с "Динофроз".

09:10
Пхёнчхан -2018. Хоккей на льду.

11:30
Т/с "Пәленшеевтер"-2.

12:00
Новости.

12:10
Т/с "Знать будущее. Жизнь после Ванги".

13:00
"Кто возьмет миллион?".

13:50
"Мечты сбываются".

14:20
Т/с "Пәленшеевтер"-2.

15:00
"Тағдыр тартысы" д/д

15:30
"Сана".

16:00
"Народный контроль".

16:15
"Ана мен бала".

17:00
"Давайте говорить!".

18:00
Қорытынды жаңалықтар.

18:30
"Бетпе-бет".

19:00
"Арнайы хабар".

19:30
"Бюро расследований".

20:00
Итоги дня.

20:30
Пхёнчхан -2018. Конькобежный спорт.

22:30
Пхёнчхан -2018. Конькобежный спорт.
Евразия
Евразия

00:50
"ТЕОРИЯ ЗАГОВОРА".

01:35
"П@УТINA+"

02:20
"ТОЙ ЗАКАЗ"

02:45
"AYEL SIRI..."

03:30
"ТОЙ БАЗАР"

05:00
"ЖИТЬ ЗДОРОВО"

06:00
"ТОЙ БАЗАР"

06:50
ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТРЛЕРМЕН.

07:00
"ДОБРОЕ УТРО".

08:00
"ДОБРОЕ УТРО, КАЗАХСТАН!".

09:00
"ПОЛЕ ЧУДЕС".

10:00
"ТАМАША CITY"

11:00
"ҚАЛАУЛЫМ"

14:00
"НЕВЕРОЯТНЫЕ ПРИКЛЮЧЕНИЯ АЛИНЫ".

15:00
"НА САМОМ ДЕЛЕ".

16:00
"ПУСТЬ ГОВОРЯТ".

17:00
"БАСТЫ ЖАҢАЛЫҚТАР".

17:45
"ПЕНДЕМІЗ ҒОЙ"

19:00
"ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ".

19:45
Х/ф "С ЛЮБИМЫМИ НЕ РАССТАЮТСЯ".

21:50
"П@УТINA"

22:50
"С ЛЮБИМЫМИ НЕ РАССТАЮТСЯ".
КТК
КТК

01:10
БАСТЫ РОЛДЕ.

02:00
"КТК" ҚОРЖЫНЫНАН"

06:05
"ДАУ-ДАМАЙСЫЗ "

06:30
"СҮЙІКТІ ДЕНИЗ". Т/с

07:30
"ТАҒДЫР ҚОСҚАН АСЫЛ ЖАР". Т/с

08:25
"КРИВОЕ ЗЕРКАЛО".

09:00
"ПОКА НЕ ПОЗДНО".

10:00
Х/ф "БЫШИХ НЕ БЫВАЕТ"

14:00
ДНЕВНЫЕ НОВОСТИ.

14:15
КҮНДІЗГІ ЖАҢАЛЫҚТАР.

14:30
"КӨРІПКЕЛ".

15:20
"КТКда ҚАБАТОВ".

16:30
"ҮЙТІП-БҮЙТІП".

17:30
КЕШКІ ЖАҢАЛЫҚТАР.

18:10
"СҮЙІКТІ ДЕНИЗ". Т/с

20:00
ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ.

20:40
"ГЛАВНАЯ РЕДАКЦИЯ". Дичь.

21:30
Х/ф "НЕ ВМЕСТЕ"

23:20
"ПЁС" х/ф
НТК
НТК

00:10
"ВПЕРЕД И С ПЕСНЕЙ!".

00:50
"Жұлдыздар шеруі"

01:30
Х/ф "Жақын жаулар".

06:05
М/с "Том мен Джерри"

06:25
"Мистикалық оқиғалар.Тағдыр белгісі"

07:10
Т/с "Тракторшының махаббаты"

07:50
"Екі езу"

08:10
"РЕВЮ"

08:30
Т/с "ЛЕГКО ЛИ БЫТЬ МОЛОДЫМ".

09:00
Т/с "УНИВЕР".

09:30
"РЕВЮ"

10:00
Х/ф "КАПИТАН АМЕРИКА: ДРУГАЯ ВОЙНА".

12:35
"ГУБКА БОБ КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ" м/с

13:00
"АВАТАР" м/с

13:25
"НИНДЗЯГО" м/с

13:45
М/с "Том мен Джерри"

14:10
"Байқа, балақай!".

14:35
"Бүлдір-күлдір"

15:00
"РЕВЮ"

15:20
"Американың ең күлкілі видеосы"

15:45
"INSTATV.KZ"

16:00
"Екі езу"

16:20
Т/с "Тракторшының махаббаты"

18:10
"РЕВЮ"

18:30
"РЕВЮ"

18:50
Т/с "УНИВЕР".

19:30
"БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ"

21:00
"ОДНАЖДЫ В РОССИИ".

21:20
"91- TV"

21:50
"РЕВЮ"

22:10
"Тек күлкі үшін"

23:00
"ОТЕЦ-МОЛОДЕЦ" (комедия).
Астана
Астана

00:10
"Ой мен ойын" шоуы.

02:10
"Сырты бүтін..." д/д

05:00
"Отбасы"

06:30
"KazNet"

07:00
М/ф "Маша и Медведь".

08:15
"Избранное за неделю".

09:00
"Жетер!" т/с

10:00
"Зехра" т/с

11:20
"Асыл арман" т/с

12:00
"Абысындар" т/с

13:00
"Біздің уақыт"

13:45
Союзмультфильм.

14:00
Т/с "Улыбка пересмешника".

16:00
"Ән мен әзіл"

17:10
"Ел аузында"

17:40
"Зехра" т/с

19:00
Жаңалықтар.

19:30
Новости "20:30".

20:00
"Жетер!" т/с

21:00
"Абысындар" т/с

22:00
"Құс жолы" т/с

23:00
"Қош келдіңіз!"
31 канал
31 канал

00:40
Қазақша концерт

02:00
Алдараспан, Нысана, Шаншар әзілдері.

03:00
Қазақша концерт

05:00
Ризамын

06:00
Информбюро.

07:00
Т/с "Жүрегім сен".

08:00
Т/с "Қыздың жолы жіңішке".

10:00
"Готовим с Адель".

10:30
Х/ф "101 далматинец".

12:00
Ералаш.

13:00
Т/с "Воронины".

14:00
"Келіндер бәйгесі"

15:00
Т/с "Қыздың жолы жіңішке".

17:00
"Орел и Решка".

18:00
Т/с "Воронины".

19:00
Информбюро.

20:00
Үздік әзілдер.

21:00
Т/с "Ыстамбұлдық келін".

23:00
Т/с "Өшпес махаббат".
"BALAPAN" БАЛАЛАР ТЕЛЕАРНАСЫ
"BALAPAN" БАЛАЛАР ТЕЛЕАРНАСЫ

06:30
Әнұран.

06:35
"Алақай, балақай!".

06:45
"Балапан және оның достары".

07:05
"Жиһанкез Кеми". М/с

07:20
"Қоңыраулы қала" М/с

07:30
"Сәлем, Астна!" М/с

07:40
"Түрлі - түсті шөжелер". М/с

07:55
"Шытырман".

08:25
М/ф "Қазақ халық ертегілері".

08:40
"Саядан хат".

09:00
"Қарақшы мен капитан".М/с

09:15
"Әли мен Айя".

09:25
"Көжектер"Танымдық М/с

09:30
"Әдемі-ай".

09:50
"Джунгли кітабы". М/с

10:05
"Бой сергіт".

10:15
"Бобби мен Бил". М/с

10:30
"Керемет ондық".

10:50
"Ертегілер еліне саяхат".Анимациялық М/с

11:00
"Галактикадағы сайыс".

11:20
"Аспаз мектебі".

11:30
"Алтын сақа".

11:55
"Сен білесің бе?".

12:00
"Білгіштер бекеті".

12:20
"Он саусақ".

12:30
"Элвин мен алақоржындар" М/с

12:45
"Дәрумен".

13:00
"Балапан жұлдыз".

13:45
"Қуыр, қуыр, қуырмаш!".

14:00
"Әдемі-ай".

14:20
"Қарақшы мен капитан". М/с

14:35
"Балапан және оның достары".

14:45
"Жиһанкез Кеми". М/с

15:00
"Алақай, балақай!".

15:10
М/ф "Қазақ халық ертегілері".

15:25
"Саядан хат".

15:45
"Қоңыраулы қала" М/с

16:00
"Ғажайыпстанға саяхат".

16:10
"Еркетай".

16:15
"Күлдір-бүлдір".

16:30
"Әли мен Айя".

16:40
"Сәлем, Астна!" М/с

16:50
"Аспаз мектебі".

17:00
"Керемет ондық".

17:20
"Бой сергіт".

17:30
"Түрлі - түсті шөжелер". М/с

17:40
"Бала тілі - бал!".

18:00
"Бобби мен Бил". М/с

18:10
"Шытырман".

18:35
"Жиһанкез Кеми". М/с

18:50
"Ертегілер" Анимациялық М/с

19:00
"Дәрумен".

19:15
"Он саусақ".

19:30
"Санжар мен Қайсар" Т/с

20:00
"Қуыр, қуыр, қуырмаш!".

20:15
"Қарақшы мен капитан".М/с

20:30
"Ертегілер еліне саяхат".Анимациялық М/с

20:40
"Элвин мен алақоржындар" М/с

20:55
"Ол кім?, Бұл не?".

21:00
"Оп-оңай!".

21:10
"Джунгли кітабы". М/с

21:25
Әнұран.
СТВ
СТВ

01:00
"Ән көңілдің ажары".

05:00
"Ән шашу".

05:15
И.Расылхан "Жас қайың" ән кеші.

07:00
"Таңғы шоу".

10:00
"Ән шашу".

10:20
"Смех с доставкой на дом".

11:10
"TV Shop".

11:40
"Денсаулық және сүлұлық".

12:40
"TV Shop".

13:30
"TOP-SHOP".

14:20
"TOP-SHOP".

15:10
"TOP-SHOP".

15:40
"Ән шашу".

16:45
"Прощание. Г.Юнгвальд-Хилькевич".

17:30
"Қазақстан байтак өлке".

18:00
"Ж.Прохоренко. Баллада о любви".

19:00
"ПАНОРАМА ДНЯ".

19:20
"Территория происшествий".

19:30
"ҚАРА ШАҢЫРАҚ" Т/с

20:30
"ТӘУЛІК ТЫНЫСЫ".

20:50
"Лечу гипнозом и душой"

21:20
"Ата-Анама арнау" Б.Исаевтің концерті.

23:00
"Талисман успеха".
Хабар 24
Хабар 24

00:00
Жаңалықтар.

00:15
Үлкен спорт.

00:25
Жасыл экономика.

00:35
Әскер KZ.

00:45
Отандық медицина.

00:55
Блогерлер 2.0.

01:00
Новости.

01:15
Большой спорт.

01:25
Олимп.

01:35
Транзитный Казахстан.

01:45
Білім.

01:55
Блогеры 2.0.

02:00
Жаңалықтар.

02:15
Өнеркәсіп.

02:30
Құрылыс нарығы.

02:45
Кәсіпкерлер.

02:55
Этикет.

03:00
Новости.

03:15
Промышленность.

03:30
Строительство и недвижимость.

03:45
Предприниматели.

03:55
Этикет.

04:00
Жаңалықтар.

04:15
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

04:25
Дархан дала.

04:35
Драйв.

04:45
Hi Tech.

04:50
Қазақстанда бұл қалай жасалған.

04:55
Этикет.

05:00
Новости.

05:15
Между строк.

05:25
Большие города.

05:35
Драйв.

05:45
Hi Tech.

05:50
Как это сделано в Казахстане.

05:55
Этикет.

06:00
Жаңалықтар.

06:20
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

06:25
Жерұйық.

06:40
Hi Tech.

06:45
Мәдениет жаңалықтары.

06:55
Этикет.

07:00
Новости.

07:20
Между строк.

07:25
Большая страна.

07:40
Hi Tech.

07:45
Новости культуры.

07:55
Этикет.

08:00
Жаңалықтар.

08:20
Үлкен спорт.

08:25
Әлем тынысы.

08:40
Отандық медицина.

08:50
Билік айнасы.

08:55
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

09:00
Новости.

09:20
Большой спорт.

09:25
Мир за неделю.

09:40
PRO здоровье.

09:50
Блог в помощь.

09:55
Между строк.

10:00
Жаңалықтар.

10:20
Үлкен спорт.

10:30
Әлем тынысы.

10:40
Отандық медицина.

10:50
Билік айнасы.

10:55
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

11:00
Новости.

11:20
Большой спорт.

11:30
Мир за неделю.

11:40
PRO здоровье.

11:50
Блог в помощь.

11:55
Между строк.

12:00
Жаңалықтар.

12:20
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

12:25
Жерұйық.

12:40
Hi Tech.

12:45
Мәдениет жаңалықтары.

12:55
Этикет.

13:00
Новости.

13:20
Между строк.

13:25
Большая страна.

13:40
Hi Tech.

13:45
Новости культуры.

13:55
Этикет.

14:00
Жаңалықтар.

14:20
Отандық медицина.

14:30
Өңір өмірі.

14:40
Арнайы репортаж.

15:00
Новости.

15:20
PRO здоровье.

15:30
Сегодня в регионах.

16:00
Жаңалықтар.

16:20
Спорт жаңалықтары.

16:25
Метео 24.

16:30
Шартарап.

16:40
Экономика.

16:55
Между строк.

17:00
Новости.

17:20
Новости спорта.

17:25
Метео 24.

17:30
Сегодня в мире.

17:40
Экономика.

17:55
Между строк.

18:00
Жаңалықтар.

18:20
Сұхбат.

18:40
Бастау керек.

18:55
Метео 24.

19:00
Новости.

19:25
Интервью.

19:45
Бастау керек.

20:00
Жаңалықтар.

20:25
Бастау керек.

20:40
Экономика.

20:50
Олимп.

21:00
Новости.

21:20
Бастау керек.

21:35
Экономика.

21:45
Олимп.

22:00
Жаңалықтар.

22:20
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

22:25
Жерұйық.

22:40
Hi Tech.

22:45
Мәдениет жаңалықтары.

22:55
Этикет.

23:00
Новости.

23:15
Между строк.

23:20
Большие города.

23:20
Между строк.

23:25
Большая страна.

23:30
Драйв.

23:40
Hi Tech.

23:40
Hi Tech.

23:45
Новости культуры.

23:50
Как это сделано в Казахстане.

23:55
Этикет.

23:55
Этикет.
7 канал
7 канал

01:20
"KZландия".

02:00
Т/х "Элиф".

03:00
"Қуырдақ".

04:00
"Жеңіп көр!".

05:00
"Қыздар арасында".

05:40
Т/х "Тағдырым шешілген күн".

06:30
"Құлпынай жұпары".

07:15
Т/х "Элиф".

08:00
"День аиста".

08:20
"Субботний вечер".

10:00
Х/ф "Убежать, догнать, влюбиться".

11:50
"Юрмала".

13:50
"Айнаonline".

14:30
"Япырай".

15:00
Т/х "Бастық боламын".

18:10
Т/х "Элиф".

19:10
Т/х "Тағдырым шешілген күн".

20:10
Т/х "Жаңа келін".

21:00
Т/с "Последний мент".

22:00
Т/с "Ликвидация".

23:00
Х/ф "Без компромиссов".
"QAZSPORT"
"QAZSPORT"

00:05
УЕФА ЧЕМПИОНДАР ЛИГАСЫНЫҢ ЖУРНАЛЫ.

00:30
НОВОСТИ.

00:40
ФУТБОЛ. Ла Лига. "РЕАЛ БЕТИС" - "РЕАЛ" (Мадрид).

05:55
ОЛИМПИАДА-2018. ФИГУРНОЕ КАТАНИЕ

09:40
ОЛИМПИАДА-2018 КҮНДЕЛІГІ.

09:55
ОЛИМПИАДА-2018. ФРИСТАЙЛ

11:00
ДНЕВНИК ОЛИМПИАДЫ-2018.

11:15
"ПХЁНЧХАН ТӨРІНДЕ".

11:30
ОЛИМПИАДА-2018. ЛЫЖНЫЕ ГОНКИ

14:00
НОВОСТИ.

14:10
ОЛИМПИАДА-2018. БИАТЛОН

15:10
ЖАҢАЛЫҚТАР.

15:20
"ОЛИМПИЙСКИЙ ГОСТЬ".

15:35
ОЛИМПИАДА-2018 КҮНДЕЛІГІ.

15:45
ОЛИМПИАДА-2018. ФРИСТАЙЛ

16:55
ДНЕВНИК ОЛИМПИАДЫ-2018.

17:05
ОЛИМПИАДА-2018. ХОККЕЙ.

19:35
НОВОСТИ.

19:40
"ПХЁНЧХАН ТӨРІНДЕ".

19:55
ОЛИМПИАДА-2018 КҮНДЕЛІГІ.

20:10
ОЛИМПИАДА-2018. ПРЫЖКИ С ТРАМПЛИНА

21:50
ДНЕВНИК ОЛИМПИАДЫ-2018.

22:05
"ОЛИМПИЙСКИЙ ГОСТЬ".

22:20
ЖАҢАЛЫҚТАР.

22:25
ОЛИМПИАДА-2018. ФРИСТАЙЛ

23:25
НОВОСТИ.

23:30
"ЖЕКЕ БАПКЕР".

23:45
ЖАҢАЛЫҚТАР.
Қазақстан-Атырау
Қазақстан-Атырау

00:10
Ән шашу.

00:45
Аңдатпа, әнұран.

07:25
Әнұран.

07:27
Аңдатпа.

07:30
"АТЫРАУ ТАҢЫ".

08:30
М/ф "Жер қорғаушылар".

09:00
"ТҰЖЫРЫМ".

10:10
"АТЫРАУ ТАҢЫ".

11:10
"АЛТЫН КӨПІР".

11:50
ҚАЗАҚ ТЕЛЕВИЗИЯСЫНА 60 ЖЫЛ. "КҮМБІР КЕРУЕН".

12:30
"БІЗБЕН БІРГЕ".

13:30
"ЖАҢАЛЫҚТАР".

13:50
"НОВОСТИ".

16:50
"ЖАҢАЛЫҚТАР".

17:10
"ҒҰМЫРДАРИЯ".

17:35
"НОВОСТИ".

17:50
"Дәрігер Ахметова". Т/с

19:00
"ЗАҢ ҚУАТЫ".

20:00
"ЖАҢАЛЫҚТАР".

20:35
"НОВОСТИ".

21:10
"МЕНІҢ ҚАЗАҚСТАНЫМ".

21:20
"АЛТЫН ТҰҒЫР".

21:50
"ЖУРНАЛИСТІК ЗЕРТТЕУ".

22:20
Д/ф "Қазақ даласының құпиялары".

23:00
"ЖАҢАЛЫҚТАР".

23:30
"НОВОСТИ".
Kazakh TV
Kazakh TV

02:00
Күн айнасы / Акценты дня / Regional focus.

02:15
Ролик / Video-clip.

02:20
Төрлетіңіз / Званный гость / Invite me.

02:50
Тоғысқан мәдениет / Точки соприкосновения / Connecting cultures.

03:05
Ролик / Video-clip.

03:10
Тылсым дүние / Загадки времени / Time puzzle.

03:45
Құмсағат / Загадки истории / Reflections on history.

04:00
Туган жер / Glory of the country.

04:05
Атакәсіп / История в ремеслах / History in crafts.

04:25
Кездесу орны - Қазақстан / Открывая Казахстан / Discovering Kazakhstan.

04:55
Ролик / Video-clip.

05:00
Күн айнасы / Акценты дня / Regional focus.

05:15
Ролик / Video-clip.

05:20
Бизнес климат / Инвесторы / Business opportunities.

05:40
Цифрлық Қазақстан / Цифровой Казахстан / Digital Kazakhstan.

05:55
Ролик / Video-clip.

06:00
Шығармашылық сиқыры / Магия творчества / Magic of creation.

06:20
Арт фокус / Art focus.

06:40
Сәулет өнері / Архитектура / Grand buildings.

07:05
Ролик / Video-clip.

07:10
Туған өлке / Родной край / Native land.

07:25
Орталық Азияға саяхат / По центральной Азии / Central Asian guide.

07:55
Ролик / Video-clip.

08:00
Күн айнасы / Акценты дня / Regional focus.

08:15
Ролик / Video-clip.

08:20
Төрлетіңіз / Званный гость / Invite me.

08:50
Тоғысқан мәдениет / Точки соприкосновения / Connecting cultures.

09:05
Ролик / Video-clip.

09:10
Тылсым дүние / Загадки времени / Time puzzle.

09:45
Құмсағат / Загадки истории / Reflections on history.

10:00
Туган жер / Glory of the country.

10:05
Атакәсіп / История в ремеслах / History in crafts.

10:25
Кездесу орны - Қазақстан / Открывая Казахстан / Discovering Kazakhstan.

10:55
Ролик / Video-clip.

11:00
Күн айнасы / Акценты дня / Regional focus.

11:15
Ролик / Video-clip.

11:20
Бизнес климат / Инвесторы / Business opportunities.

11:40
Цифрлық Қазақстан / Цифровой Казахстан / Digital Kazakhstan.

11:55
Ролик / Video-clip.

12:00
Шығармашылық сиқыры / Магия творчества / Magic of creation.

12:20
Арт фокус / Art focus.

12:40
Сәулет өнері / Архитектура / Grand buildings.

13:05
Ролик / Video-clip.

13:10
Туған өлке / Родной край / Native land.

13:25
Орталық Азияға саяхат / По центральной Азии / Central Asian guide.

13:55
Ролик / Video-clip.

14:00
Күн айнасы / Акценты дня / Regional focus.

14:20
Төрлетіңіз / Званный гость / Invite me.

14:50
Тоғысқан мәдениет / Точки соприкосновения / Connecting cultures.

15:05
Ролик / Video-clip.

15:10
Тылсым дүние / Загадки времени / Time puzzle.

15:45
Құмсағат / Загадки истории / Reflections on history.

16:00
Туган жер / Glory of the country.

16:05
Атакәсіп / История в ремеслах / History in crafts.

16:25
Кездесу орны - Қазақстан / Открывая Казахстан / Discovering Kazakhstan.

16:55
Ролик / Video-clip.

17:00
Күн айнасы / Акценты дня / Regional focus.

17:15
Пхенчан Олимпиадалық Ойындар 2018 / Олимпийские игры 2018 в Пхенчхане / World Olympic Games PyeongChang 2018.

17:20
Ролик / Video-clip.

17:25
Бизнес климат / Инвесторы / Business opportunities.

17:45
Цифрлық Қазақстан / Цифровой Казахстан / Digital Kazakhstan.

18:00
Ролик / Video-clip.

18:05
Шығармашылық сиқыры / Магия творчества / Magic of creation.

18:25
Арт фокус / Art focus.

18:45
Сәулет өнері / Архитектура / Grand buildings.

19:10
Ролик / Video-clip.

19:15
Туған өлке / Родной край / Native land.

19:30
Орталық Азияға саяхат / По центральной Азии / Central Asian guide.

20:00
Күн айнасы / Акценты дня / Regional focus.

20:20
Пхенчан Олимпиадалық Ойындар 2018 / Олимпийские игры 2018 в Пхенчхане / World Olympic Games PyeongChang 2018.

20:25
Ролик / Video-clip.

20:30
Төрлетіңіз / Званный гость / Invite me.

21:00
Тоғысқан мәдениет / Точки соприкосновения / Connecting cultures.

21:15
Ролик / Video-clip.

21:20
Тылсым дүние / Загадки времени / Time puzzle.

21:55
Құмсағат / Загадки истории / Reflections on history.

22:10
Атакәсіп / История в ремеслах / History in crafts.

22:30
Кездесу орны - Қазақстан / Открывая Казахстан / Discovering Kazakhstan.

23:01
Күн айнасы / Акценты дня / Regional focus.

23:16
Ролик / Video-clip.

23:20
Бизнес климат / Инвесторы / Business opportunities.

23:40
Цифрлық Қазақстан / Цифровой Казахстан / Digital Kazakhstan.

23:55
Ролик / Video-clip.
СТС
СТС

01:35
Х/ф "Кловерфилд, 10".

03:35
Х/ф "Живое".

05:30
Т/с "Миллионы в сети".

06:30
Т/с "Это любовь".

07:30
"Музыка на СТС".

08:00
М/с "Смешарики".

08:30
Х/ф "Новые приключения Аладдина".

10:30
М/с "Том и Джерри".

11:00
Шоу "Уральских пельменей".

11:35
"Взвешенные люди. Четвёртый сезон".

13:35
М/ф "Головоломка".

15:30
Т/с "Воронины".

17:00
"Супермамочка".

18:00
Т/с "Воронины".

19:00
Т/с "Ивановы-Ивановы".

22:00
Т/с "Команда Б".

23:00
Х/ф "Константин. Повелитель тьмы".
НТВ-Мир
НТВ-Мир

00:55
Т/с "Шериф-2".

02:55
Т/с "Мент в законе-2".

06:35
Х/ф "Петровка, 38".

08:00
"Сегодня".

08:05
Т/с "Врачебная тайна".

09:05
"Деловое утро НТВ".

10:00
"Сегодня".

10:05
"Деловое утро НТВ".

11:00
Т/с "Возвращение Мухтара-2".

12:00
"Сегодня".

12:25
"Медицинские тайны".

13:00
Т/с "Улицы разбитых фонарей-15".

15:00
"Сегодня".

15:25
"Обзор. Чрезвычайное происшествие".

16:00
"Место встречи".

18:00
"Сегодня".

18:30
"Место встречи".

19:05
Т/с "Брат за брата-3".

21:00
"Сегодня".

21:50
Т/с "Профиль убийцы-2".

23:50
Т/с "Ментовские войны-11".
Первый канал. Всемирная сеть
Первый канал. Всемирная сеть

01:50
Вера Алентова, Анатолий Папанов в фильме "Время желаний".

04:00
Телеканал "Доброе утро".

07:00
Новости.

07:50
"Поле чудес".

08:45
Контрольная закупка.

09:10
"Жить здорово!".

10:05
Модный приговор.

11:00
Новости.

11:15
"Время покажет".

12:50
"Давай поженимся!".

14:00
Новости.

14:15
"Мужское/Женское".

15:50
"Время покажет".

17:00
Новости.

17:45
"На самом деле".

18:55
"Пусть говорят".

20:00
"Время".

20:30
Т/с "Вольная грамота".

22:15
Т/с "Медсестра".

23:05
"Время покажет".
TV1000
TV1000

00:30
Х/ф "Три метра над уровнем неба: Я тебя хочу".

02:55
Х/ф "Чужая страна".

05:00
Х/ф "На краю".

06:25
Х/ф "Пока не сыграл в ящик".

08:10
Х/ф "Вне/себя".

10:30
Х/ф "Три метра над уровнем неба".

12:55
Х/ф "Три метра над уровнем неба: Я тебя хочу".

15:20
Х/ф "Пока не сыграл в ящик".

17:20
Х/ф "Младенец на $30 000 000".

19:50
Х/ф "Тихая гавань".

22:10
Х/ф "Хоть раз в жизни".
Рен ТВ
Рен ТВ

01:00
"Добров в эфире".

02:00
Памяти Егора Летова. Легендарный концерт "Гражданской обороны".

03:10
"Военная тайна".

07:00
"Военная тайна".

08:00
"Документальный проект".

09:00
"С бодрым утром!".

10:30
"Новости".

11:00
"Военная тайна".

13:00
"Документальный проект".

14:00
"Информационная программа 112".

14:30
"Новости".

15:00
"Загадки человечества".

16:00
Д/п "Засекреченные списки".

18:00
"Информационная программа 112".

18:30
"Новости".

19:00
"Тайны Чапман".

20:00
"Самые шокирующие гипотезы".

21:00
"Информационная программа 112".

21:30
"Новости".

22:00
Х/ф "Крутые меры".

23:40
"Водить по-русски".
ТВ3
ТВ3

01:00
Х/ф "Обитель зла: Истребление".

02:45
Х/ф "Охотник за пришельцами".

04:30
Х/ф "Двойное видение".

06:45
"Тайные знаки".

07:45
Мультфильмы.

08:00
Мультфильмы.

11:30
Т/с "Слепая".

12:00
Т/с "Слепая".

12:30
Скрипт-реалити "Гадалка".

13:00
Скрипт-реалити "Гадалка".

13:30
"Не ври мне".

14:30
"Не ври мне".

15:30
"Охотники за привидениями".

16:00
"Охотники за привидениями".

16:30
"Охотники за привидениями".

17:00
"Мистические истории".

18:00
Скрипт-реалити "Гадалка".

18:30
Скрипт-реалити "Гадалка".

19:00
Скрипт-реалити "Гадалка".

19:35
Т/с "Слепая".

20:10
Т/с "Слепая".

20:40
Т/с "Касл".

21:30
Т/с "Касл".

22:30
Т/с "Кости".

23:15
Т/с "Кости".
ТВ Центр
ТВ Центр

02:00
События.

02:20
Х/ф "Перчатка Авроры".

03:10
Х/ф "Пуля-дура. Агент для наследницы".

06:40
Д/ф "Олег Видов. Всадник с головой".

07:30
"Линия защиты".

08:00
"Настроение".

10:10
Выборы-2018.

10:30
Х/ф "Неоконченная повесть".

12:30
Д/ф "Последняя любовь Савелия Крамарова".

13:30
События.

13:50
"Постскриптум".

14:55
"В центре событий".

15:55
"Городское собрание".

16:30
События.

16:50
Город новостей.

17:05
Т/с "Отец Браун".

19:00
"Естественный отбор".

19:50
Т/с "Деревенский роман".

21:40
События.

22:00
"Петровка, 38".

22:20
"Право голоса".
Каналы на главной

Нажмите на сердце возле названия канала чтобы он отображался на главной